Seyhan Belediyesi?nin Bisiklet Kulübü Tv8?de yayınlanan ?Yetenek Sizsiniz Türkiye? yarışmasında Yarı Final?e kadar yükseldi.

Seyhan Belediyesi Bisiklet Kulübü Skate Parkur Antrenörü ve Sporcusu Murat Özdemir uzun bir hazırlık aşamasının ardından katıldıkları televizyon şovunda Seyhan’ı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyledi.

“Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’ın bize verdiği desteğe ve kulübümüze gösterdiği güvene teşekkür ederiz. Amacımız finale kadar çıkıp birinci olmaktı fakat Yarı Final’den döndük” diyen Antrenör ve Sporcu Özdemir, “Önce Seyhan’da sonra Türkiye’de bisiklet kullanım kültürünün yaygınlaşması adına faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Seyhan Belediyesi Bisiklet Kulübü’nün yeteneklerini kameralar ve binlerce izleyici karşısında sergilediği yarışmada ortaya koydukları koreografi yarışma jürisinin ve izleyicilerin beğenisiyle karşılandı. Jüri Başkanı Acun Ilıcalı’nın izleyicilerin %59’unun destek ve beğenisini alan sporculara, “Stüdyomuz daha geniş olsaydı inanıyorum ki hazırladığınız şovu daha mükemmel olarak sergileyebilirdiniz. Fakat stüdyonun mevcut haline göre ortaya koyduğunuz performansı tebrik ediyorum” diye konuştu.