Komisyon Üyeleri

İMAR KOMİSYONU
  • Mustafa TUNÇ
  • Mehmet Sertaç DURAK
  • Uğur BÜYÜKKANTARCI
  • Ali COŞKUN
  • Mustafa TUNÇ
ÇEVRE KOMİSYONU
  • Okay SANGÜN
  • Yusuf Bümyamin ATEŞ
  • Hüseyin ORHAN
  • Hasan DÖNMEZ
  • Hüseyin DOĞAN
KANUNLAR KOMİSYONU
  • Fadime GEÇİOĞLU
  • Funda BUYRUK
  • Hasan Batur EROĞLU
  • Sevda ERDEDE
  • Sinan ALTUN
PLAN BÜTÇE KOMİSYONU
  • Hacice YILMAZ
  • Türkan PEHLİVAN
  • Duygu ATİKASLAN AYÇE
  • Niyazi YÜKSEL
  • Ahmet YARAR
EĞİTİM KOMİSYONU
  • Meryem Filiz BAHADIRLI
  • Hüseyin ORHAN
  • Tolga TİĞREK
  • Mustafa AYDIN
  • Erdal HATİPOĞLU
KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
  • Kemal ÇELİK
  • Mustafa Fidan VURSAVUŞ
  • Ali ANLI
  • Yalçın LİMONCU
  • Hüseyin DOĞAN
ULAŞIM KOMİSYONU
  • Kemal ÇELİK
  • Hasan DURİNGA
  • Miğdat KOCAMAN
  • Hacı ALPBOĞA
  • Şehmus UÇAR
TARİFE KOMİSYONU
  • Hacice YILMAZ
  • Sultan Zeynep ERCİYES
  • Ulaş TOROS
  • Niyazi YÜKSEL
  • Savaş KURNAZ
SAĞLIK KOMİSYONU
  • Leyla KARAKAŞ
  • Yasemen ÇELİK
  • Bayram BİLGİN
  • Mustafa AYDIN
  • Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS
HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU
  • Süleyman SÖZÜTEK
  • Güngör GEÇER
  • Nilüfer KORKMAZ
  • Ahmet YARAR
  • Sinan ALTUN
GENÇLİK SPOR KOMİSYONU
  • Mehmet Önder KAYPAK
  • Hasan DURİNGA
  • Türkan PEHLİVAN
  • Şehmus UÇAR
  • Mustafa TUNÇ
TÜKETİCİYİ KORUMA KOMİSYONU
  • Uğur BÜYÜKKANTARCI
  • Tolga TİĞREK
  • Gülcan BİNGÖL
  • Ali COŞKUN
  • Serkan ÇELİK
KENTSEL DEĞİŞİM VE DÖN.KOMİSYONU
  • Mustafa Fidan VURSAVUŞ
  • Güngör GEÇER
  • Miğdat KOCAMAN
  • Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİKS
  • Ahmet YARAR
DEPREM VE AFET KOMİSYONU
  • Mehmet Sertaç DURAK
  • Mehmet Önder KAYPAK
  • Süleyman SÖZÜTEK
  • Savaş KURNAZ
  • Hasan DÖNMEZ
EMLAK KOMİSYONU
  • Mustafa TUNÇ
  • Güngör GEÇER
  • Miğdat KOCAMAN
  • Hasan DÖNMEZ
  • Hüseyin DOĞAN
HESAP İNCELEME KOMİSYONU
  • Hacice YILMAZ
  • Ulaş TOROS
  • Gülcan BİNGÖL
  • Mustafa AYDIN
  • Hacı ALPBOĞA
İNSAN HAKLARI KOMİSYONU
  • Fadime GEÇİOĞLU
  • Funda BUYRUK
  • Kemal ÇELİK
  • Yalçın LİMONCU
  • Sinan ALTUN
SOSYAL HİZM. KOMİSYONU
  • Leyla KARAKAŞ
  • Ali ANLI
  • Hasan Batur EROĞLU
  • Sevda ERDEDE
  • Serkan ÇELİK
AB DIŞ İLİŞKİLERLER KOMİSYONU
  • Yasemin ÇELİK
  • Ulaş TOROS
  • Ali ANLI
  • Erdal HATİPOĞLU
  • Serkan ÇELİK
TURİZM KOMİSYONU
  • Gülcan BİNGÖL
  • Bayram BİLGİN
  • Uğur BÜYÜKKANTARCI
  • Ali ÇOŞKUN
  • Hüseyin DOĞAN
ENEGELLİ HAKLARI KOMİSYONU
  • Hasan DURİNGA
  • Nilüfer KORKMAZ
  • Yusuf Bünyamin ATEŞ
  • Savaş KURNAZ
  • Serkan ÇELİK
KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
  • Sultan Zeynep ERCİYES
  • Duygu ATİKASLAN AYÇE
  • Türkan PEHLİVAN
  • Hacı ALPBOĞA
  • Niyazi YÜKSEL
ARAŞTIRMA GELİŞTİRME KOMİSYONU
  • Hüseyin ORHAN
  • Duygu ATİKASLAN AYÇE
  • Tolga TİĞREK
  • Sevda ERDEDE
  • Mustafa TUNÇ
BİLİM TEK. VE ELEK. BELEDİYECİLİK KOMİSYONU
  • Mustafa Fidan VURSAVUŞ
  • Meryem Filiz BAHADIRLI
  • Okay SANGÜN
  • Yalçın LİMONCU
  • Şehmus UÇAR