Uzaktan Eğitim Gören İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin

“BİLGİYİ PAYLAŞ MUTLU ET!”

Akif Kemal AKAY

Seyhan Belediye Başkanı

“Bilgiyi Paylaş Mutlu Et!”

Covid-19 ile birlikte uzaktan eğitim imkânı bulunmayan öğrencilerimize yönelik hayata geçirdiğimiz “Bilgiyi Paylaş Mutlu Et” projesi ile uzaktan eğitim için bilişim kaynakları ihtiyacı olan öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak hedeflenmektedir.

Hayat paylaşınca güzel sloganı ile eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için gerekli olan alt yapıyı oluşturmak adına eğitimine destek bekleyen öğrencilerimizin dijital ekipman ihtiyaçlarına cevap vermek için “Bilgiyi Paylaş Mutlu Et” diyoruz.

Öğrencinin uzak kalmadığı, bilginin paylaşıldığı, paylaştıkça büyüdüğü eğitime destek için mutlu et öğrencimizi, sevgini ver çoğalsın, yüzleri gülsün diyoruz.

11365

Cihaz Talebi Başvurusu Alındı

22

Cihaz Bağışı Başvurusu Yapıldı

Bize Ulaşın

“Bilgiyi Paylaş Mutlu Et!” projesi hakkında merak ettiğiniz tüm soru, öneri, istek, şikayet ve talepleriniz için iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Cihaz ihtiyacı talebi

Uzaktan Eğitim hayatında tablet, bilgisayar yada televizyon ihtiyaç duyan öğrenci adına başvuruda bulunulur.

Yardımsever başvurusu

Eğitim hayatına destek olmak isteyen yardımsever başvuruda bulunur.

Uygunluğun incelenmesi

Öğrenci ve yardımseverin bilgileri uygunluk için incelenir.

Cihazın ulaştırılması

Uygun öğrencilere yardımseverin bağışladığı cihaz ulaştırılır.

Sıkça Sorulan Sorulan

  • Kimler Başvurabilir?

    “Bilgiyi Paylaş Mutlu Et” projemize Seyhan’da COVID-19 nedeniyle uzaktan eğitimde zorluk yaşayan ihtiyaç sahibi öğrenciler tablet, bilgisayar veya televizyon edinmek için başvurabilir ve bu öğrencilere destek olmak isteyen yardımseverler dilediği cihaz bağışı yapmak için başvurabilir.

  • Bağış yapacağınız cihazlar teknik kontrolleri ve uygunlukları test edildikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Cihazların mümkün olduğunca yeni nesil ve kullanılabilir durumda olması önemle rica olunur.

  • Engelli veya getirmesi mümkün olmayan vatandaşlarımızın talep etmeleri durumunda cihazlar kendilerinden teslim alınacaktır. Şehir dışından bağış yapmak isteyenler kargo ile tarafımıza gönderebilir.

  • Sadece 2. el yada satın aldığınız sıfır cihazları kabul edebiliyoruz. Nakdi yardımları kabul etmiyoruz.